Ми економимо ваш час на пошук свіжих інтер'єрних рішень
Сходи Дерево+бетон №1

Сходи (від 5000$)

ДокладнішеЗамовити
Сходи Дерево+бетон №2

Сходи (від 5000$)

ДокладнішеЗамовити
Сходи Дерево+бетон №3

Сходи (від 250$ 1м.кв.)

ДокладнішеЗамовити

Сходи Дерево+бетон №7

Сходи (від 300$ 1м.кв.)

ДокладнішеЗамовити
Сходи Дерево+бетон №8

Сходи (від 300$ 1м.кв.)

ДокладнішеЗамовити
Сходи Дерево+бетон №9

Сходи (від 300$ 1м.кв.)

ДокладнішеЗамовити

Сходи Дерево+бетон №13

Сходи (від 300$ 1м.кв.)

ДокладнішеЗамовити

Замовити бетонні сходи від компанії Lusori

Великою популярністю користуються надійні і довговічні матеріали, тому ми пропонуємо клієнтам замовити бетонні сходи, обшиті деревом, які прослужать довгий час і підкреслять смак і стиль оформлення.

Бетонні сходи з деревом – надійність понад усе!

Затребуваність бетонних сходів обумовлюється їх простотою і тривалим терміном служби. Для додання естетичного зовнішнього вигляду і затишку приміщенню застосовують облицювання цих конструкцій натуральним деревом. Після узгодження нюансів, фахівці компанії Lusori беруться за виконання робіт. Існує кілька способів кріплення дерева до бетону, і наші фахівці застосовують оптимальний варіант в кожному окремому випадку:

  • приклеювання деревини за допомогою двокомпонентного клею;
  • збірка за допомогою клею по типу бетон-фанера-дерево;
  • кріплення дерева за допомогою анкерів і дюбелів.

Обшиті деревом сходи стануть відмінною прикрасою інтер’єру, а професійний підхід при монтажі зробить їх надійними і довговічними.

Замовити бетонні сходи у нас – ваше правильне рішення

Ми ретельно підходимо до вибору деревини, щоб забезпечити тривалий термін експлуатації конструкції. Так, нашим клієнтам ми пропонуємо ясен, клен, бук або інші тверді породи для виготовлення сходів. Не менш важливий етап – фарбування сходів. Широкий асортимент лаків і фарб дозволяє підкреслити природну красу матеріалу або отримати інше дизайнерське рішення. Завдяки своїй універсальності бетонні сходи можуть бути прикрашені деревом, плиткою, декоративними фарбами і штукатурками, також є можливість встановити оригінальну підсвітку. Майстри компанії Lusori використовують новітнє обладнання та екологічно чисті матеріали, що гарантує високу якість і точність робіт при розумній вартості.