Ми економимо ваш час на пошук свіжих інтер'єрних рішень

Дерево
+
бетон

Обшивка бетонного маршу з масиву твердих порід дерева.

Ціна від 3500$

Дивитися галерею

Дерево
+
метал

Металевий каркас з обшивкою з масиву твердих порід дерева.

Ціна від 3400$

Дивитися галерею

Сходи
Цельно
дерев'яні

Дерев'яні сходи з масиву ясеня, бука, клена.

Ціна від 4000$

Дивитися галерею

Сходи на замовлення в компанії Lusori

Обов'язковим елементом при облаштуванні кількаповерхових приміщень є сходи. Обираючи їх, слід керуватися не тільки смаковими уподобаннями, а також доцільністю і безпекою майбутньої конструкції. Кращим варіантом буде замовити сходи в компанії «Lusori».

Замовити сходи: кваліфікована допомога при виборі

Тим, хто не часто стикається з подібними питаннями, складно зорієнтуватися у величезній кількості варіантів. Наші фахівці, заздалегідь обговоривши всі нюанси, допоможуть зробити вибір на користь того чи іншого типу сходів. При цьому враховуються важливі показники, завдяки яким виріб стане не лише чудовим елементом інтер'єру, але й прослужить довгий час. Велике значення має розташування в приміщенні - місце визначає розміри конструкції, можливість використання простору сходових майданчиків або ділянки під сходами. Широкий вибір матеріалів та оригінальний підхід при виробництві дозволяє замовити сходи на другий поверх із запропонованих варіантів. Ми виконуємо роботи по обшивці деревом бетонних, монтажу дерев'яних і дерев'яно-металевих сходів.

Сходи на замовлення: які бувають?

Відповідно до сучасних тенденцій в світі будівництва та оздоблення нашим клієнтам доступні маршові і спіральні конструкції сходів. Найчастіше в будинках встановлюються маршові елементи, які в свою чергу поділяються на:

  • сходи на косоурах - окремі балки з дерева, бетону або металу кріпляться до основи;
  • споруди на тятивах - кожен ступінь кріпиться до внутрішньої сторони балки;
  • сходи на больцах - в якості кріпильних елементів використовуються металеві або дерев'яні болти.

Кожен тип має свої переваги і, в залежності від умов, може встановлюватися в приміщенні. Наші фахівці після вивчення матеріалів запропонують оптимальний варіант сходів на замовлення і з урахуванням побажання клієнта допоможуть створити оригінальну, надійну, безпечну і довговічну конструкцію.