Ми економимо ваш час на пошук свіжих інтер'єрних рішень
Про нас в цифрах Про нас в цифрах №1

Ольга Загородська

дизайнер
Про нас в цифрах Про нас в цифрах №2

Оксана Гавриленко

CEO Lusori
Про нас в цифрах Про нас в цифрах №3

Марина Максименко

менеджер по роботі з клієнтами

Про Lusori в цифрах:

  • Понад 10 років досвіду.
  • Більше 100 моделей міжкімнатних дверей.
  • Понад 30 реалізованих проектів сходів.
  • Близько 50 різновидів м'яких стінових панелей і дерев'яних ламелей для декорування інтер'єру.
  • Більше 500 задоволених клієнтів.

Але це всього лише цифри, за якими стоїть молода прогресивна команда компанії Lusori. Нашу роботу роботою навіть назвати важко - ми живемо улюбленою справою, творимо, створюємо, вкладаємо душу в кожен проект і насолоджуємося реакцією задоволених клієнтів. Наша команда - це згуртований колектив, який забезпечує найвищий рівень сервісу і виробляє якісну продукцію з урахуванням останніх тенденцій сучасної моди в дизайні.

В епоху конкуренції мало пропонувати гарні вироби, треба надавати високоякісний сервіс. Ми приділяємо цьому аспекту в своїй роботі пильну увагу і постійно вдосконалюємось. Для нас бездоганне обслуговування клієнта настільки ж важливо як і якісний продукт.

За 10 років наполегливої праці ми реалізували понад 500 проектів - від невеликих замовлень, до масштабних комплексних об'єктів. Ми отримали колосальний досвід, який застосовуємо в поєднанні з творчими дизайнерськими рішеннями і реалізуємо на сучасному високоточному обладнанні.

Сьогодні ми пропонуємо клієнтам унікальний продукт. Lusori - перші і єдині, хто забезпечує ексклюзивні комплексні інтер'єрні рішення в 5-ти напрямках: виготовлення м'яких стінових панелей, міжкімнатних дверей, сходів, меблів і дерев'яних ламелей.

На ринку є компанії, що пропонують тільки столярну продукцію або тільки м'які меблі. А комплекс - ніхто.

У Lusori Ви замовите всі елементи інтер'єру в єдиній дизайнерській концепції, що відповідає високим стандартам якості. Це вигідно і практично, адже не потрібно витрачати час на пошуки і підбір декількох постачальників, а можна все замовити в одному місці і «питати» з однієї компанії.

Lusori задає тон в дизайні інтер'єрних рішень:

  • Ми стежимо за сучасними тенденціями в області інтер'єрного дизайну.
  • Активно обмінюємося досвідом.
  • Ділимося своїми ідеями.
  • Вивчаємо найпрогресивніші і свіжі ідеї.
  • Створюємо автентичний оригінальний дизайн.

Компанія Lusori пропонує комплексні інтер'єрні рішення для будинків, офісів, квартир на високому професійному рівні. М'які стінові м'які панелі, сходи, ламелі, меблі та двері формують єдину дизайнерську лінію і роблять інтер'єр досконалим.

Ми стежимо за інтер'єрної модою і пропонуємо замовникам дизайнерські новинки. Кожен фахівець команди Lusori впевнений, що наші клієнти особливі. Ми пропонуємо Вам тільки кращу, сучасну і якісну продукцію.