Ми економимо ваш час на пошук свіжих інтер'єрних рішень

Дитячі

Виготовлення унікальних дизайнерськіх меблів для дитячих кімнат

Ціна від 1350$

Дивитися галерею

Шафи

Виготовлення шаф індивідуального дизайну

Ціна від 650$

Дивитися галерею

Компанія Lusori є експертом в сфері виробництва корпусних меблів. Більше десяти років досвіду, висококласні фахівці і сучасне обладнання дозволяють запропонувати клієнту лише якісний продукт. На рахунку компанії більше декількох сотень успішних проектів, що дозволило вийти на абсолютно новий рівень при створенні меблів. Дизайнери завжди використовують сучасне рішення при оформленні будь-якого інтер'єру. Для покупців представлені тисячі варіантів меблів для дому або офісу.

Завдяки висококваліфікованим фахівцям і сучасному обладнанню компанія вийшла на абсолютно новий рівень при створенні меблів і пропонує клієнтам тільки якісний продукт.

Матеріал для корпусних меблів

До корпусних меблів можна віднести шафи, тумби, стелажі, комоди, ліжка та інші предмети меблів. При бажанні покупці можуть замовити індивідуальне виготовлення шаф та корпусних меблів з таких матеріалів як:

  • австрійське ДСП;
  • якісний МДФ;
  • англійські та італійські лакофарбові.

Якщо у кого-небудь з членів сім'ї є алергія, то майстри підберуть гіпоалергенний матеріал у поєднанні з панелями стін і загальним інтер'єром приміщення.

Основні переваги продукції Lusori

Компанія виробляє меблі на замовлення різного призначення, які мають такі переваги:

  • Широкий асортимент дозволяє знайти ідеальні меблі навіть найвибагливішим покупцям.
  • Особлива обробка і якісні матеріали роблять предмети інтер'єру затребуваними і практичними. Натуральна сировина забезпечує тривалий експлуатаційний термін.
  • Ексклюзивний дизайн. Залежно від особистих переваг, фахівці створюють оригінальні меблі, які замовник більше ніде не зустріне. Замовник отримає нестандартні рішення навіть для повсякденних меблів.
  • Вся продукція відповідає встановленим міжнародним стандартам. Особлива технологія виготовлення і екологічно чисті матеріали роблять продукцію безпечною для здоров'я і навколишнього середовища.
  • Доступна ціна. Незважаючи на те, що продукція має високу якість і максимальний термін служби, корпусні меблі може замовити кожен.

Незалежно від Вашого смаку або приміщення, в якому буде знаходитися корпусні меблі, Lusori запропонує найкраще рішення. Якщо у замовника мало часу, а індивідуальне замовлення вимагає певного очікування, то можна купити готові меблі прямо на сайті. Досить лише вибрати вподобану модель і замовити доставку. Всі предмети ретельно оглядаються перед відправкою на цілісність і відсутність браку.