Ми економимо ваш час на пошук свіжих інтер'єрних рішень

Дизайн після карантину

Сьогоднішня ситуація з карантином змусила багатьох подивитися на свої будинки і спосіб життя під іншим кутом. З’явилося більш чітке розуміння, чого ж саме не вистачає для повноцінного відчуття затишку і комфорту.

Комусь довелося працювати за кухонним столом. У когось в мініатюрний стильний холодильник під стільницею не вмістилися продукти, що були куплені з запасом на два тижні. А хтось шалено втомився натирати до «стерильності» нескінченну кількість декору і витіюваті дверні ручки.
Тому з твердою впевненістю можу сказати, що по закінченню карантину люди не перестануть цікавитися темою дизайну інтер’єру.

Обіцяна багатьма експертами економічна криза, безумовно, позначиться на споживчій здатності багатьох людей. Але це не означає, що красиві і дорогі речі стануть непотрібними. Просто до вибору будуть підходити більш ретельно і відповідально.

Основні претензії будуть пред’явлені до якості продукту, до його довговічності, до обслуговування і догляду за ним. Особливу цінність представлять матеріали, які легко мити і дезінфікувати.

Ті ж, кого не торкнуться фінансові проблеми, будуть навпаки ще більшою мірою намагатися доповнити свій будинок чимось статусним, рідкісним, гарним. Чимось, що викликає максимум емоцій. Емоцій, які дають нам подорожі, походи в театри, музеї, на концерти – ті події в яких, як виявилося, нас можуть обмежити.
 

Всі, у кого буде можливість розробити або вибрати планування свого житла з нуля, особливу увагу приділятимуть таким моментам:

  1. Можливість розташувати зручний обідній стіл і велику кількість всілякої кухонної техніки. Адже зараз багато хто пригадав (або відкрили в собі) кулінарні таланти і зрозумів, як же прекрасно зібратися всією родиною за вечерею.
  2. Багато людей так і не перестануть працювати віддалено, питання наявності робочого місця зі зручним столом і стільцем стане виникати набагато частіше. Не залишаться осторонь і питання, пов’язані з можливістю спокійної, віддаленої, ізольованої від решти життєвих процесів, роботи і відпочинку після неї. Тому можна припустити, що в будинках частіше почнуть виділяти простір під окремі кабінети і медитативні кімнати для відновлення сил.
  3. Менше будуть приєднувати балкони до кімнат або робити з них комори-сушильні. Думатимуть про затишок на балконах. Балкони будуть пристосовані до того, щоб на них можна було пити каву, що була приготована у власній кавомашині, хрустіти спеченим у новій духовій шафі з десятком режимів готування всього на світі печивом, і дихати свіжим повітрям.

Що стосується стилів інтер’єру, які будуть популярні після карантину. Багато хто вважає, що залишиться тільки сучасний мінімалізм. Дозволю собі з цим не погодитися, навіть не дивлячись на те, що такі інтер’єри простіше підтримувати в ідеальному порядку і стерильності. 

На мій погляд, ми все частіше будемо бачити так звані інтер’єри «Timeless living». Еклектичні інтер’єри «поза часом», в яких поєднуються предмети різних епох і стилів, по ним складно сказати, коли цей інтер’єр був створений. На появу таких інтер’єрів впливатиме погіршання фінансового становища багатьох людей. У пріоритеті будуть базові речі і предмети без яскраво виражених стильових особливостей і відсилань до певних трендів. Потрібно буде те, що не втратить актуальності через 5, 10 і більше років.

Мало тих, хто зараз не задумався про екологію, маючи можливість бачити, як відновлюється наша планета, коли людство зменшило свою активність. Тому будуть дедалі популярнішими теми використання старих і старовинних предметів.

Бабусине крісло не викинуть, а перефарбують, замінять оббивку і впишуть в загальну ідею інтер’єру. Так в будинках з’являться предмети різних часів. Стане менше елементів з пластика, що не переробляється, а також з’явиться більше кухонних меблів, які будуть обладнані сортерами.

Стане популярним все, що пов’язано зі здоров’ям. Складні системи вентиляції, екологічні матеріали, системи очищення води будуть дуже затребувані. Так сьогодні, як ніколи в історії, людство задумається про крихкість свого здоров’я.

Автор матеріала: Антоніна Грішнякова

https://www.instagram.com/an_gri_designer


Вам буде цікаво

  • Global-360-Pvc-font-b-Wallpaper-b-font-3d-Striae-Tapete-Good-Quality-of-Floral-Wall20.03.2018 М’які стінові панелі в інтер’єрі М'які стінові панелі як можливість зробити інтер'єр дизайнерським М'які стінові панелі - сучасний елемент декору. Вони добре виглядають як в спальні або дитячій кімнаті, так і в вітальні […]
  • 20.03.2018 Деревянные ламели – эко-тренд современного дизайна Деревянные ламели – эко-тренд современного дизайна Экологичность в моде! При создании дизайна интерьеров все больше внимания уделяется именно безопасности материалов, их натуральности и […]
  • 20.03.2018 Дерев’яні ламелі – еко-тренд сучасного дизайну Дерев'яні ламелі - еко-тренд сучасного дизайну Екологічність в моді! При створенні дизайну інтер'єрів все більше уваги приділяється саме безпеці матеріалів, їх натуральності та […]
  • Global-360-Pvc-font-b-Wallpaper-b-font-3d-Striae-Tapete-Good-Quality-of-Floral-Wall20.03.2018 Мягкие стеновые панели в интерьере Мягкие стеновые панели как возможность сделать интерьер дизайнерским Мягкие стеновые панели – современный элемент декора. Они хорошо смотрятся как в спальне или детской, так и в гостиной […]