Ми економимо ваш час на пошук свіжих інтер'єрних рішень

Дерев’яні ламелі – еко-тренд сучасного дизайну

Екологічність в моді! При створенні дизайну інтер’єрів все більше уваги приділяється саме безпеці матеріалів, їх натуральності та екологічності. На хвилі цього тренду до рейтингу найпопулярніших елементів декору впевнено увійшли дерев’яні ламелі.
Ламелі – це дерев’яні рейки, які є різновидом клеєного бруса. Нижче ми розповімо, чим обумовлена їх велика популярність.

Переваги дерев’яних ламелей:

 • Перша і найочевидніша перевага – привабливий зовнішній вигляд. Дерево в усі часи вважалося престижним матеріалом. Розмістивши в кімнаті ламелі, Ви додасте до неї нотки натуральної краси.
 • Дерево – міцний і довговічний матеріал. Встановивши ламелі одного разу, Ви зможете дуже довго ними милуватися. Деревина з часом не втрачає своїх позитивних якостей. Вона не тьмяніє, як деякі синтетичні матеріали, завдяки чому багато років зберігає свій первозданний зовнішній вигляд.
 • Дерево – практичний матеріал. Зроблені з нього ламелі вкрай прості в догляді. По-перше, вони слабо притягують пил. По-друге, цей пил легко витирається без необхідності використання спеціалізованих засобів.
 • Дерев’яні ламелі не потребують ремонту. Елементи немає необхідності періодично лагодити, що економить власнику і час, і гроші.
 • Поєднання ціни та якості. Сьогодні деревина – дуже доступний матеріал, який не коштує великих грошей. Однак, витративши помірну суму, Ви отримуєте декоративний елемент, який прослужить Вам не один рік. Чудове вкладання грошей!
 • Дерев’яні ламелі виробляються в різних формах. Підібравши відповідний варіант, Ви зможете не тільки прикрасити приміщення, але і приховати дефекти на стіні. Крім того, установка ламелей – відмінний спосіб «освіжити» ремонт. Без проведення серйозних ремонтних заходів Ви зможете кардинально змінити вигляд приміщення.

Де використовуються дерев’яні ламелі?

Ламелі застосовують абсолютно по-різному – залежно від потреб і дизайнерських рішень.
Основні напрямки наступні:

 • Оформлення стін і стель. Ламелі, що розміщені у верхній частині приміщення, виглядають оригінально, але в той же час стримано і привабливо.
 • Поєднання з м’якими стіновими панелями. Ламелі відмінно з ними комбінуються, створюючи єдиний ефектний дизайн.
 • Міжкімнатні зонування.
 • Прикраса зони біля ліжка.

Природна краса деревини використовується не тільки всередині будинку або квартири, але й зовні. Дерев’яні ламелі встановлюють в альтанках, зонах відпочинку та на терасах. При «вуличному» використанні практичність і довговічність матеріалу вкрай важлива, саме тому деревина часто використовується для таких цілей.
Для створення ламелей компанія Lusori використовує як звичайне дерево, так і термодерево. Термодерево – це матеріал, який пройшов обробку при температурі 185-230 градусів. Шляхом проведення таких маніпуляцій вдається наділити деревину кількома важливими перевагами.

 • Стійкість до вологи. Щільна структура матеріалу гарантує виробам захист від негативного впливу рідини і підвищеної вологості. Ламелі не деформуються і не набухають.
 • Довговічність. Термодерево не гниє і не страждає від цвілі.
 • Привабливий зовнішній вигляд. Внаслідок термічної обробки деревина стає ідеально рівною і гладкою. Крім того, вона набуває красивого відтінку.

Вам буде цікаво

 • Дизайн после карантина06.05.2020 Дизайн после карантина Дизайн после карантина Сегодняшняя ситуация с карантином заставила многих посмотреть на свои дома и образ жизни под другим углом. Появилось более четкое понимание, чего же именно не […]
 • 20.03.2018 Деревянные ламели – эко-тренд современного дизайна Деревянные ламели – эко-тренд современного дизайна Экологичность в моде! При создании дизайна интерьеров все больше внимания уделяется именно безопасности материалов, их натуральности и […]
 • Global-360-Pvc-font-b-Wallpaper-b-font-3d-Striae-Tapete-Good-Quality-of-Floral-Wall20.03.2018 М’які стінові панелі в інтер’єрі М'які стінові панелі як можливість зробити інтер'єр дизайнерським М'які стінові панелі - сучасний елемент декору. Вони добре виглядають як в спальні або дитячій кімнаті, так і в вітальні […]
 • Дизайн після карантину06.05.2020 Дизайн після карантину Дизайн після карантину Сьогоднішня ситуація з карантином змусила багатьох подивитися на свої будинки і спосіб життя під іншим кутом. З'явилося більш чітке розуміння, чого ж саме не […]