Ми економимо ваш час на пошук свіжих інтер'єрних рішень

Чому обирають нас

Головна Головна №1

Комплексне рішення

Ми - перші та єдині, хто забезпечує комплексні інтер’єрні рішення в 5-ти напрямках: виготовлення ексклюзивних дверей, сходів, меблів, м’яких стінових панелей і дерев’яних ламелей. Більше 10-ти років досвіду, кваліфіковані майстри, парк сучасного обладнання, понад 500 реалізованих проектів - все це дозволило нам вийти на якісно новий рівень і запропонувати клієнтам унікальний продукт.
Головна Головна №2

Завжди свіжі дизайнерські ідеї

Ми щорічно відвідуємо найкращі європейські виставки: IMM Cologne, Maison&Objet Paris, Salone del mobile Milan. Стежимо за сучасними тенденціями в області інтер’єрного дизайну, активно впроваджуємо нові технології у виробництво, реалізуємо прогресивні і креативні ідеї.
Головна Головна №3

Широкий асортимент

Більше 100 моделей дверей, понад 50 реалізованих проектів сходів, близько 50 різновидів м’яких стінових панелей і ламелей для декорування дерев’яними рейками.
Головна Головна №4

Шоурум

Відвідайте наш шоурум, в якому можна побачити і спробувати на дотик зразки продукції, оцінити неповторність текстури, відчути благородний запах виробів з натуральних матеріалів, насолодитися грою кольору якісно обробленої деревини.

ОТРИМАТИ КАТАЛОГ
FRESH IDEA НА EMAIL

  Натискаючи кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку моїх персональних даних відповідно до політики конфіденційності.

  Виробництво стінових панелей, міжкімнатних дверей і сходів на замовлення в Києві

  Сучасні тенденції в світі будівництва, оздоблення і дизайну внутрішніх приміщень не стоять на місці, постійно з'являються нові віяння і тренди. Спираючись на багаторічний досвід, прагнення до досконалості і світові стандарти якості, ми допомагаємо створити оригінальний інтер'єр в деталях. Компанія "Lusori" пропонує найширший спектр послуг - ми унікальні в своєму роді, адже тільки у нас представлено виробництво стінових панелей, міжкімнатних дверей і сходів під замовлення в Києві. Це дуже зручно і дозволяє значно заощадити час! Клієнт може замовити все, від дверей до меблів, і бути впевненим, що готові вироби ідеально доповнять один одного і створять гармонію в інтер'єрі.

  Головні переваги нашої продукції

  Компанія "Lusori" має чималий досвід в області виготовлення дверей, сходів, стінових панелей для приміщень різного призначення. Спираючись на ці знання, наші фахівці виготовляють продукцію, яка має ряд беззаперечних переваг:

  • ексклюзивний дизайн - в залежності від побажань може бути використаний один із запропонованих нами варіантів або ескіз замовника;
  • чудова якість матеріалів - при виготовленні будь-якого виду продукції використовується сировина найвищого класу, що гарантує максимальний термін експлуатації готових виробів;
  • широкий асортимент - володіючи спеціальними навичками і маючи необхідні технічні умови, фахівці нашої компанії можуть задовольнити будь-які вимоги клієнтів;
  • відповідність стандартам і нормам якості - двері, стінові панелі, сходи виготовлені згідно з міжнародними нормами з екологічно чистих матеріалів за технологією, що робить їх абсолютно безпечними для навколишнього середовища і здоров'я людини;
  • прийнятна вартість - готова продукція має найвищу якість і тривалий період експлуатації, та відрізняється цілком розумною ціною.

  Виробництво стінових панелей, міжкімнатних дверей і сходів на замовлення в Києві

  Звертаючись до нас, клієнти отримують готову продукцію і сервіс найвищої якості. Наші професійні менеджери кваліфіковано проконсультують, зроблять точні розрахунки, особливо якщо мова йде про нестандартні розміри, виконають установку виробів і нададуть гарантію.
  Подібний підхід дуже зручний для клієнтів, тому що гарантує виготовлення замовлення в обумовлений термін, узгодження всіх нюансів, які можуть виникнути в процесі монтажу, швидку і якісну установку. Також ми враховуємо переваги і особливі побажання клієнта стосовно матеріалів, кольору, наявності дзеркал в дверях, типу тканини для стінових панелей і багато іншого.
  Замовник може попередньо ознайомитися з технічними характеристиками дверей або сходів, що дозволить зупинитися на найбільш відповідній моделі для кожного конкретного випадку, а кваліфікована допомога у виборі буде додатковою гарантією впевненості.
  Виготовлення стінових панелей, сходів, дверей відбувається на високоточному обладнанні при дотриманні необхідних норм і при наявності сертифікатів якості.
  Ці та багато інших аспектів виробництва дозволяють нам оперативно виконати замовлення будь-якої складності, забезпечують тривалий термін служби, високі показники якості і оригінальність виробів.

  Відгуки про нашу роботу

  Дуже хороша продукція і мега круті менеджери.
  Лусорі, дякую за професіоналізм!
  Головна Головна №5

  Ольга Жура

  Щиро дякую за якісну продукцію. Двері дуже красиво виглядають в інтер'єрі, ви великі професіонали.

  Головна Головна №6

  Юлія Щербань

  Професійна команда! Комплектація об'єкта від дверей, до меблів за індивідуальним проектом і ексклюзивного декору. Чудова робота менеджерів у підборі всього необхідного для Вашого інтер'єру))
  Головна Головна №7

  Антон Манішин

  Чудова команда, давно разом співпрацюємо і з задоволенням !!! Приємно підтримувати Українського виробника)))
  Головна Головна №8

  Артем Гуськов